Przedszkole Publiczne Nr 7 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Misja:

• Przedszkole wspiera rodzinę w procesie wychowania i nauczania, stwarza wychowankom optymalne warunki do prawidłowego, wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa.
  • Naszym założeniem jest, aby nasi wychowankowie wyrośli na ludzi zdrowych, wrażliwych, twórczych, o szerokich zainteresowaniach i umiejętnościach.
  • Zapewniamy wysokiej jakości edukację dla dzieci prowadzoną przez kompetentnych nauczycieli.
  • Wychowujemy wrażliwego odbiorcę literatury i sztuki - umożliwiamy dzieciom prezentację  ich osiągnięć w środowisku.
  • Pragniemy pobudzić inwencję twórczą dziecka poprzez samorealizację w ekspresji słownej, muzycznej, plastycznej, ruchowej.
  • Wszystkie dzieci w naszym przedszkolu będą miały stworzone przyjazne warunki rozwoju emocjonalnego, duchowego, umysłowego i fizycznego.
  • Zadbamy, aby rodzice byli współautorami sukcesów swoich dzieci.

Przedszkole zapewni poczucie bezpieczeństwa, troszczyć się będzie o zdrowie dzieci.

Podmiot udostępniający informacje: Przedszkole Publiczne Nr 7 w Ostrowcu Świętokrzyskim Data stworzenia : 2022-02-25 13:18 Autor : pp7ostrowiec@nowybip.pl Data publikacji : 2022-02-25 13:18 Osoba udostępniająca na stronie : pp7ostrowiec@nowybip.pl Data ostatniej modyfikacji : 2022-11-27 20:42 Osoba modyfikująca : pp7ostrowiec@nowybip.pl